Atrakcje

KARKONOSKIE TAJEMNICE:
Miejsce pełne tajemnic, legend i grozy, najlepiej obrazujące ogromne dziedzictwo naszego regionu w sposób przystępny dla całej rodziny. Fantastyczna podróż do podziemi Karkonoszy.
Więcej informacji: www.karkonoskietajemnice.pl


WESTERN CITY
Miasto Prawdziwych Kowbojów w Ściegnachkoło Karpacza to jedno z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc w regionie jeleniogórskim. Jego atrakcyjność polega nie tylko na specyfice tego miejsca, na oryginalności tej formy rozrywki, lecz przede wszystkim na niepowtarzalności gwarantowanych gościom przeżyć.
Każdy może tutaj przenieść się w czasie do świata szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota. Przekraczając bramę Western City odkrywamy Dziki Zachód.
Więcej na: www.western.com.pl


PARK DINOZAURÓW
Na obrzerzach miasta, w starym lesie wybudowano duży park w którym znajduje się ścieżka z rekonstrukcjami kilkunastu dinozaurów  w naturalnych rozmiarach oraz park rozrywki. Oprócz niewątpliwe wspaniałych modeli dinozaurów na zwiedzających czeka mała restauracja, kino 3D, dla najmłodszych  modele dinozaurów do fotografowania, wykopaliska, kolejka oraz sklep z pamiątkami.
Więcej informacji: www.dinopark.com.pl


DZIKI WODOSPAD
Dziki Wodospad, położony w pobliżu dolnej stacji kolei linowej na Kopę, powstał w wyniku spiętrzenia wód rzeki Łomnicy. Jest miejscem, które bardzo chętnie odwiedzają rzesze turystów oraz fotografują się na tle spadającej z kilkumetrowej wysokości wody.